Průmyslové nátěry Rembrandtin

 

Nátěry na ocelové konstrukce

V oblasti nátěrových systémů je naše činnost zaměřena především na oblast antikorozní ochrany s důrazem na nátěrové hmoty pro ochranu ocelových konstrukcí a zařízení v hutním, chemickém, papírenském a energetickém průmyslu, dále pak na ochranu ocelových konstrukcí silničních a železničních mostů, železničních vagónů, přepravních kontejnerů.

Zobrazit více

Práškové barvy Rembrandtin

Práškové barvy firmy Rembrandtin Powder Coating nabízí novou perspektivu pro funkční povrchové úpravy budoucnosti. Podle použití může být prášková barva Rembrandtin odolná vůči chemikáliím, antibakteriální, vodivá, tenkovrstvá, protisklusová, strukturní, metalická a nebo také perleťová. Rozmanitost variant a také barev je téměř neomezená. Přesvědčte se sami a podívejte se na fotky.

Zobrazit více

Vodorovné silniční značení

Již 45 let se naše nátěrové systémy pro značení silnic a cest starají o bezpečnost na silnicích v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Itálii, Švédsku, České republice, na Slovensku, a dalších nejen Evropských zemích.
Naše barvy s obsahem rozpouštědel, vodou ředitelné nátěry a především dvousložkové materiály bez obsahu rozpouštědel ve dne, v noci i za deště značí Vaši cestu.

Zobrazit více

Průmyslové nátěry na dřevo

Povrchová úprava je jedna z nejdůležitějších fází při výrobě nábytku. Pojem povrchová úprava nechápeme jen jako ochranu povrchu proti mechanickým, chemickým a jiným vlivům, ale současně chceme dosáhnout i estetického vzhledu nábytku, aby uspokojil různý vkus a požadavky zákazníků. S výhledem na budoucnost nátěrů na dřevo intenzivně vyvíjíme vodní, UV vytvrzující klasické a UV vodní nátěry.

Zobrazit více

 

Helios Autolaky

Segment autolaků je jeden z největších a strategicky nejdůležitějších oblastí celé skupiny Helios Group. Z toho důvodu neustále investujeme do výzkumu a vývoje, abychom si byli jistí, že mix našich produktů je obohacený o nové produkty, které splňují přání a požadavky zákazníků. Rovněž je důležitý fakt, že jako jeden z předních hráčů průmyslu vyvíjíme nové barevné formulace každý rok a neustále zlepšujeme naše nástroje a podporu.

Naproti tomu víme, že kromě vynikajících produktů a barev, úspěch v našem průmyslu znamená důkladný přesun kompetencí a know-how poznatků přímo v místě výroby. Proto jsme vyvinuli detailní a kompletní tréninkový program, který splňuje všechny potřeby pro činnost lakoven. Helios autolaky nabízí množství velmi známých značek, jako Mobihel, S.M.A.R.T, Colomix, jde o nejznámější značky na trhu, a také GraviHEL jako značku pro řemeslníky, kteří potřebují menší balení výrobků.


 

Helios Dekorativa – řešení pro všechny povrchy

Uspořádejte si svět tak, jak se Vám líbí, s veselými barvami, které přináší radost a inspiraci do Vašich domovů.

Značka Helios, největší značka v rámci skupiny Helios Group, nabízí široký sortiment nátěrů pro ochranu a dekoraci různých povrchů.

Vážíme si věrnosti našich zákazníků a dokazujeme to i prostřednictvím technologických vylepšení a důsledného úsilí k dosažení vysoce kvalitních nátěrů.


 

Belinka – všechno pro dřevo

Belinka se zabývá ochranou dřeva už téměř 50 let, a to vývojem nových a vylepšených prostředků na ochranu a zlepšení vzhledu dřeva.

Naši odborníci vyvíjí a sledují nejnovější trendy v oblasti nátěrů a používají suroviny, které zlepšují kvalitu Belinka produktů.

Tak se v průběhu desetiletého provozu stala Belinka synonymem pro ochranu dřeva.


 

Color – více jako 180 letá tradice

Cokoli Váš domov potřebuje, značka Color se postará o to, aby Vaše oblíbené předměty získaly ochranu za rozumnou cenu.

Už je to více jako šest generací, kdy se hodnota značky spojuje s kvalitou, zodpovědností a použitelností.

Je to zejména věrnost našich zákazníků zachovávajících hodnotu značky Color dodnes a dělají z ní synonymum kvality, kterou si může kdokoliv dovolit.


 

Více než 80 obchodních středisek kolem Vás

 

DIY video - Rady Ptáka Loskutáka