Aktuality

Společnost Rembrandtin s.r.o., již více než 13 let (z toho 8 let jako člen evropské skupiny KANSAI HELIOS Group), poskytuje na českém trhu služby zejména v oblasti autolaků, dekorativních i průmyslových nátěrů, lepidel a dřevomateriálu.

S potěšením Vám oznamujeme další významný krok v rozvoji společnosti, který ještě více posílí naší pozici v rámci skupiny KANSAI HELIOS, jednoho z deseti největších výrobců nátěrových hmot na světě:
od 1. června 2022 budeme působit pod názvem

KANSAI HELIOS Czech Republic s.r.o.

 

Co se mění?

  • Od 1. června 2022 nás najdete na internetové stránce www.kansai-helios.cz.
  • Můžete nás kontaktovat prostřednictvím nové e-mailové adresy (jmeno.prijmeni@kansai-helios.cz) Zprávy na současnou adresu (jmeno.prijmeni@rembrandtin.cz) budou dočasně přesměrovány.
  • Stávající smlouvy a dohody zůstanou beze změn.
  • Naše všeobecné obchodní podmínky najdete na adrese www.kansai-helios.cz.
  • Ostatní údaje zůstávají beze změn (IČO, DIČ, sídlo společnosti).

Chtěli bychom Vás požádat o změnu našich údajů ve vašem systému, aby byly objednávky od 1. června vystaveny pod novým názvem společnosti. Zároveň Vám chceme poděkovat za dobrou spolupráci a důvěru a jsme rádi, že Vám můžeme nadále poskytovat naše služby v obvyklé vysoké kvalitě ve všech oblastech. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Vídeň, 20. dubna 2021 – Od 1. dubna se výkonu funkce ujalo nové představenstvo skupiny KANSAI HELIOS. Své síly v něm spojili čtyři výkonní ředitelé, aby tak podpořili růstovou strategii skupiny. Důraz na produkty a procesy šetrné k životnímu prostředí, zdraví a bezpečnosti zaměstnanců, nepřetržitý výzkum a vývoj i strategické investice představují zásadní kroky směrem k budoucímu úspěchu skupiny na evropském trhu.

Číst více

Obrovské problémy na trhu surovin vystavují evropský průmysl nátěrových hmot velkému tlaku a dále zhoršují stávající potíže způsobené pandemií onemocnění COVID-19. Rostoucí poptávka po surovinách, nedostatečné přepravní zdroje a několik uplatnění výjimek na základě zásahu vyšší moci dodavatelů surovin způsobují nedostatek zásadních surovin po celém světě. Společnost HELIOS vám přináší přehled stávající situace. 

Suroviny jsou jednám z nejdůležitějších výrobních faktorů pro každé odvětví. Avšak v případě chemického průmyslu hrají suroviny ještě daleko důležitější roli z důvodu náročnosti tohoto průmyslu na suroviny. I drobné fluktuace na trhu surovin mají obrovský dopad na výrobní procesy. 

Trh se aktuálně potýká s rostoucí poptávkou po surovinách. Tuto situaci způsobuje především očekávané oživení ekonomiky, které ještě více podtrhuje uplatnění výjimek na základě zásahu vyšší moci dodavateli důležitých surovin. Kromě toho se objevují nedostatky v dodávkách a celosvětový nedostatek přepravních kontejnerů, což vede k nedostatečným přepravním zdrojům a dramatickému nárůstu přepravních nákladů ve směru z Asie do Evropy. Tyto znepokojující okolnosti vystavují evropský průmysl nátěrových hmot velkému tlaku a dále zhoršují stávající potíže způsobené pandemií onemocnění COVID-19. 

V tomto okamžiku nemáme podrobné informace od našich dodavatelů ohledně doby trvání nedostatečné nabídky nebo přerušení dodávek. I nadále sledujeme vývoj a odpovídajícím způsobem reagujeme. Nicméně i přesto aktuálně nemůžeme vyloučit možnost, že tento dramatický vývoj ovlivní také naši schopnost dodávat. Všem nám záleží na rychlé obnově trhu surovin a děláme maximum pro zmírnění dopadů této celosvětové situace! 

Více informací o vývoji na trhu surovin naleznete na adrese www.cepe.org. 

ŘEKNĚTE NÁM O SVÉM PROJEKTU ať už o malém, nebo velkém. Podělte se s námi i ostatními o svůj úspěch, o impozantní změnu, které jste díky našemu Helios Refinish docílili. A jako bonus pro vás máme připravenou soutěž o hodnotné produkty!

Více informací najdete na stránce https://www.rembrandtin.cz/sdilej-svuj-projekt/

Pokud potřebujete dekorativní nátěry, barvy, lazury na dřevo,..., neváhejte se na nás obrátit. Stačí nám zaslat objednávku s níže uvedenými náležitostmi. Pokud potřebujete poradit, obraťte se na naše obchodní zástupce.

Náležitosti objednávky:
Vaše objednávky zasílejte na e-mail prodej@rembrandtin.cz, v objednávce uveďte adresu doručení a kontaktní telefon. Dále také název produktu, velikost balení, odstín a počet kusů zboží, které chcete zaslat.

Platba:
V současné době jsou platební podmínky formou platby předem tzn., že Vám bude obratem zaslána na e-mail faktura k proplacení a zboží bude odesláno po obdržení platby. Od 18. 5. 2020 bude možné uhradit nákup na území ČR platební kartou u dopravce.

Další podmínky:
Poplatek za dopravu je ve výši 100 Kč bez DPH. V případě potřeby technické konzultace kontaktujte naše obchodní zástupce.
Nelze objednávat barvy z HG MIX centrum barev.

Kontakty:

Zdeněk Ruta Vedoucí prodeje dekorativy 731 158 511 zdenek.ruta@rembrandtin.cz
Michal Vaníček Obchodní zástupce 605 229 971 michal.vanicek@rembrandtin.cz
Roman Thomke Obchodní zástupce 733 640 151 roman.thomke@rembrandtin.cz

Bezpečnostní tipy a pravidla v období Koronaviru (COVID-19)