Produktová řada Gravihel

GRAVIHEL-horizontalni

Produktová řada Gravihel

GraviHEL je vysoce-profesionální pojivový míchací systém pro živnostníky.
Systém se skládá z 23 univerzálních past na bázi aldehyd ketonového pojiva (lepší UV stabilita než klasické alkydové systémy) a 15 různých pojiv (na samotném začátku, později budeme podle potřeb zákazníků doplňovat nové pojiva).

Umožňuje bohatou paletu odstínů (více než 8.000 – kromě klasických RAL, RAL design, NCS, AFNOR, British Standard odstínů pokrýváme i odstíny pro užitková vozidla a různé fleet a metalické odstíny), velkou flexibilitu, rychlou reakci a zároveň i optimalizaci provozních prostředků u zákazníků (menší zásoby). Připravili jsme také velmi bohatou koloristickou dokumentaci (barevné vzorkovnice a Ostwald barevný kruh, Plakát past s různými řezy), který doplňují Colour Finder a Color Tube.

Ideální poměr mezi kvalitou a cenou (různé poměry mezi pastami a pojivem umožňují výrobu koncových nátěrů v různých cenových segmentech).
Nízká počáteční investice (nepotřebujeme velké automatické a poloautomatické míchací systémy – stačí menší míchací zařízení.)
Předplněné Bindery umožňují rychlou a snadnou přípravu nejčastěji objednávaných prodejních množství (5 a 20 lit). Minimální množství odstínu, aby odpovídalo receptuře je 200 g.

GraviHEL pasty jsou vysoce koncentrované (to umožňuje i poměr míchání 90:10 při 1K a 85:15 při 2K krycích nátěrech).

Míchací PROGRAM

Vážící program obsahuje více než 8.000 receptur a je jednoduchý na používání;
GRAVIHEL poskytuje výrobu různých receptur podle následujících barevných vzorkovnic:

– RAL,
– RAL DESIGN,
– RAL EFFECT E1,
– AFNOR,
– NCS,
– PANTONE,
– GraviHEL METALIK,
– MOBIFleet. standardů:
– British Standard 2660, 381C a 5252;
– Australian STD AS270; – Berkley

BLIŽŠÍ INFORMACE O PRODUKTECH JIŽ BRZY!