Autolaky Mobihel

Autolaky Mobihel

Z autoopravárenského programu je největší systém MOBIHEL. Jedná se o relativně mladý a dynamicky se rozvíjející program. Systém jsme neustále rozvíjeli, doplňovali a přizpůsobovali požadavkům zákazníků pro dosažení co nejpříznivějšího poměru mezi kvalitou a cenou výrobku. V péči o životní prostředí a zdraví́ zákazníka sledujeme vývojové směrnice snižování emisí těkavých organických rozpouštědel, která splňují přísná měřítka mezinárodní legislativy v oblasti ochrany životního prostředí.

Program MOBIHEL prodáváme ve více než̌ 40-ti státech. Díky specifickým požadavkům jednotlivých trhů má program MOBIHEL velmi široký sortiment, který novým zákazníkům umožňuje snadnější výběr vhodných výrobků pro jejich potřeby. V programu MOBIHEL vyrábíme a nabízíme následující skupiny výrobků pro kvalitní opravu automobilů:

– Materiály pro ochranu podvozku
– Čisticí prostředky
– PE tmely
– 1K a 2K základní laky na všechny druhy podkladů
– Vrchní nátěry ve všech kvalitách
– Bezbarvé nátěry
– Tužidla a ředidla
– Výrobky pro lakování na přechod
– Výrobky pro lakování plastůCelosvětové trhy

Úspěšné rozšíření trhů je výsledkem dobré a stabilní kvality výrobků a správné prodejní a technické podpory naším zákazníkům. Proto je vhodné zmínit se o teoretických a praktických školeních lakování a školení koloristiky v našich centrech:

– Ostrow Wielkopolski (Polsko),
– Szolnok (Maďarsko),
– Žilina (Slovensko)
– Moskva (Rusko)
– Zaporožje (Ukrajina).

Školení ve svých školicích střediscích provádějí i mnozí naši výhradní zástupci a partneři. Taktéž jejich odborné týmy denně provádí školení u zákazníků, mnohdy i ve spolupráci s techniky MOBIHELu ze Slovinska.

V roce 2011 jsme v Količevu u Domžale (Slovinsko) otevřeli nové Autoopravárenské centrum, kde jsou sdruženy nejmodernější vývojové, prodejní a školicí kapacity autoopravárenského programu.

Pro koncové zákazníky

Program autoopravárenských nátěrů pod obchodní značkou Mobihel nabízí konečným zákazníkům ucelený program produktů pro osobní i komerční vozidla (kovové i plastové díly). Kromě výrobků a obchodně-technického servisu nabízíme spotřebitelům a lakýrníkům také vlastní míchačky s veškerým příslušenstvím.

Autolaky MOBIHEL s jejich speciálními pigmenty poskytují maximální odolnost proti povětrnostním vlivům a poškrábání, zaručují rovněž i barevnou stálost. Transparentní laky z řady MOBIHEL jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších pryskyřic, které poskytují vynikající lesk, velmi vysokou chemickou odolnost a také odolnost proti povětrnostním vlivům a vykazují perfektní mechanické vlastnosti.

 

MOBIHEL ANTIGRAVEL LOW VOC (1L)

MOBIHEL-ANTIGRAVEL-LOW-VOC-1L

MOBIHEL 2K HARDENER 8100 (0,5L)

MOBIHEL-HARDENER-8100-0,5L

MOBIHEL THINNER FOR BASE 3100 (1L)

MOBIHEL-THINNER-FOR-BASE-3100-1L

MOBIHEL 2K THINNER 2100 (0,5L)

MOBIHEL-THINNER-2100-0,5L

MOBIHEL 2K THINNER 2100 (5L)

MOBIHEL-THINNER-2100-5L

MOBIHEL THINNER FOR BASE 3100 (5L)

MOBIHEL-THINNER-FOR-BASE-3100-5L

MOBIHEL 2K HARDENER 1500 (0,5L)

MOBIHEL-HARDENER-1500-0,5L

MOBIHEL 2K HARDENER 1100 (5L)

MOBIHEL-HARDENER-1100-5L

MOBIHEL 2K ACRYLIC ENAMEL MIX (1L)

MOBIHEL-ACRYLIC-ENAMEL-MIX-1L

 
Více informací naleznete na produktové stránce
http://www.mobihel-refinish.com/
 

VintageCastle_25MAR16