Autolaky S.M.A.R.T.

Autolaky S.M.A.R.T.

S.M.A.R.T je nové inteligentní řešení autolaků, které se skládá z profesionálních a spolehlivých výrobků, poskytujících konkrétní výsledky pro autolakýrníky. S produktovou řadou S.M.A.R.T. vám představujeme zcela nový koncept autolaků. To znamená, řadu kvalitních výrobků za přiměřenou cenu a ty nejlepší odborné zkušenosti profesionálů.

Všechny vlastnosti výrobků jsou navrženy tak, aby zajistily nejdůležitější kritéria v autoopravárenským průmyslu – zejména snadné používání a časově efektivní procesy oprav. K dosažení tohoto cíle jsme se zavázali používat pro top produkty nejkvalitnější suroviny, zavedli jsme nový, komplexní proces kontroly kvality a jsme připraveni poslouchat požadavky a potřeby všech zákazníků, které budou pomáhat v nepřetržitém zlepšování našich výrobků a služeb.
Význam slova S.M.A.R.T

S – smart – chytrý
M – measurable – měřitelný
A – automotive – automobil
R – refinish – autolaky
T – technology – technologie

S.M.A.R.T volba – Chytrá volba

Všestrannost našich výrobků nám umožňuje přizpůsobit se každému trhu zvlášť. Věříme, že každá země je jedinečná, protože každý lakýrník je také jedinečný.

Máte otázku? Kontaktujte náš obchodní tým. Nápad na inovaci, zlepšení nebo změnu? Jsme tady, abychom naslouchali vašim potřebám.

SMART-FAMILY-MONTAGE

BLIŽŠÍ INFORMACE O PRODUKTECH JIŽ BRZY!