Dekorativní nátěry Color

Dekorativní nátěry Color

Obchodní značka COLOR vznikla v roce 1832 a zajišťuje spolehlivou a kvalitní ochranu dřevěných, kovových a stěnových povrchů. Produkty se lehce používají a celkově značka nabízí vhodný poměr mezi kvalitou a cenou.


Ochrana a dekorace kovových a dřevěných povrchů

Color email

COLOR EMAIL je krycí barva, která se používá k ochraně a natírání nových nebo renovaci starých kovových a dřevěných povrchů v interiérech a exteriérech.

Zobrazit více

Color ředidlo

COLOR EMAIL ŘEDIDLO používáme na ředění barev a laků na bázi rozpouštědel, vhodné je ale i na čištění nářadí po použití COLOR EMAILU a jiných nátěrů na bázi rozpouštědel.

Zobrazit více

Color odstraňovač starých nátěrů

COLOR ODSTRAŇOVAČ NÁTĚRŮ je prostředek na chemické odstraňování starých nátěrů z dřevěných a kovových povrchů, které chceme ošetřit pomocí COLOR výrobků.

Zobrazit více

Color lazura

COLOR LAZURA je transparentní nátěr, který se používá k ochraně a malování nových dřevěných povrchů v interiérech a exteriérech. Rovněž se může použít na jednoduchou renovaci již zbarvených dřevěných povrchů.

Zobrazit více

 

Ochrana a dekorace stěn v interiéru a exteriéru

Color impregnace

Zobrazit více

Color vnitřní barva

Zobrazit více

Color fasádní barva

Zobrazit více

color-08

Color omítkové směsi

Zobrazit více

 

7 zlatých zásad Color ochrany!

Když si vybíráte, čím byste chtěli zkrášlit nebo ošetřit nejdůležitější dřevěné a kovové prvky, které budete ještě dlouho používat, mějte na mysli několik jednoduchých zásad úspěšné práce.

1.) ZKONTROLUJTE KVALITU – jednoduché a hospodárné
Odpovídající kvalita a příznivá cena, nový obal, který umožňuje okamžité identifikaci určení výrobku a jednoduchý výběr výrobku, to jsou ty vlastnosti obchodní značky COLOR, na základě kterých se prezentuje v nové roli, v novém období – období ekonomické »ochrany, která je hodná color «.

2.) zohlednětě ZNALOSTI VÍCE GENERACÍ – vyberte si výrobky s tradicí
Stejně jako se řemeslo předává z pokolení na pokolení, tak i výrobci barev a nátěrů budují tradici znalostí. Po 180 letech si výrobky značky COLOR získali důvěru více než šesti generací a snaží se tuto důvěru uchovat i nadále.

3.) VYBERTE SI NEJLEPŠÍ POMĚR MEZI CENOU A KVALITOU – hodné ochrany, hodné color!
Bez ohledu na to, zda se jedná o první ošetření nových výrobků nebo renovaci starých, všechny výrobky, které si vážíme, jsou hodné ochrany. COLOR se stará o to, aby byla kvalitní ochrana přístupná všem a proto je rozhodnutí pro nákup jeho výrobků nejen ekonomickým ale zároveň i smysluplným rozhodnutím.

4.) VYBERTE SI SPOLEHLIVÉ A VŠESTRANNÉ NÁTĚRY – vše v jednom
Obchodní značka COLOR v sobě sdružuje nátěry, které jsou vhodné pro různé druhy podkladů jako jsou dřevo, kovy a stěnové povrchy, přičemž všechny nátěry se vyznačují dobrou přilnavostí, dobrou krycí schopností, pěkným vzhledem a trvalou ochranou.

5.) NECHTE SI PORADIT – poradí Vám naši odborníci
Úspěšnou ochranu můžeme dosáhnout pouze společným úsilím. COLOR svým zákazníkům poskytuje poradenské služby ve formě poradenství a podpory. Pro mimořádně náročnou oblast antikorozní ochrany COLOR poskytuje i technický servis pro zákazníky a organizuje školení pro obchodní partnery. Zeptejte se odborníků!

6.) ZAJISTĚTE CELKOVÝ SYSTÉM – používejte příbuzné výrobky pro dosažení optimálního účinku
Při použití systémů na ochranu můžete dosáhnout nejlepší dlouhodobé výsledky. COLOR proto vytvořil kompletní nátěrové systémy, které společným působením zajistí nejúčinnější ochranu. Své výrobky můžete hloubkově chránit a zpevnit pomocí impregnace, pomocí základního nátěru usnadníte dosažení optimálního konečnéhop vzhledu (a kovy ochráníte proti rezivění), finální nátěr je pak už jen třešničkou na dortu konečného vzhledu.

7.) NÁTĚRY AŤ ZŮSTÁVAJÍ POUZE NA VÝROBKU – ať čisté zůstane čisté
Před natíráním nebo impregnací nábytku nebo stěnových povrchů zakryjte podlahy a podklady PE fólií. Na ochranu oken a detailů použijte maskovací pásku. Svůj oděv chraňte pracovním oděvem. Štětce po použití ihned omyjte vodou popř. ředidlem v závislosti na druhu nátěru. Po ukončení práce odstraňte případné skvrny, které vznikly při použití COLOR výrobků a to ještě dříve, než nátěry úplně vyschnou. Na základě takové ochrany dosáhnete to, že výrobky COLOR budou skutečně zkrášlovat a dlouhodobě chránit ty povrchy, které jste chtěli.