HG MIX míchací systém

HG MIX systém - barvu namícháme na počkání

HG MIX systém je moderní míchací systém, který umožňuje na základě míchání barev a odstiňovacích past uspokojit barevné fantazie zákazníků – přímo na prodejním místě. Použitím výpočetní technologie a příslušného strojního vybavení můžeme zhotovit barevná spektra ihned při nákupu, čímž zajistíme našim zákazníkům vysoký stupeň praktičnosti a uspokojení jejich potřeb po různých barvách na jedné lokalitě.

Celá paleta obsahuje více než 3 000 barevných odstínů a je dostupná pro různé kvality nátěrů Heliosových obchodních značek TESSAROL, BORI a SPEKTRA. Díky systému míchaní barev HG MIX najdete bez potíží ten pravý odstín v požadované kvalitě pro dřevo, kov, stěny, betonové povrchy apod. 
Platforma Vám umožňuje použití systému HG MIX u více než 20 různých výrobků našeho sortimentu.

Pro usnadnění Vaší volby barevných odstínů jsme v Heliosu zhotovili systém barevných karet HARMONIA, obsahující různé kombinace barevných spekter pro různé vnitřní i venkovní povrchy. Systém barevných karet HARMONIA se skládá z HARMONIA Interier, HARMONIA Exterier a HARMONIA Bori. Kromě výběru podle uvedených barevných karet Vám míchací systém HGMIX umožňuje přípravu zvoleného barevného odstínu z barevných karet: Terra, Monicolor, NCS a Ral.

Jak docílit požadovaný barevný odstín?
Vzorek látky, tapety, podlahové krytiny, keramiky jednoduše srovnejte s našimi barevnými předlohami. Jakmile si vyberete barevný odstín, prodavač Vám barvu v odpovídající kvalitě a požadovaném množství připraví přímo na prodejním místě, bez zbytečného čekání a předchozího objednávání.

 

HG MIX systém - kde mícháme?