Nátěry pro kovoprůmysl

Průmyslový sektor je rozmanitý a náročný. Konstrukce mostů, potrubí, stavebních strojů, kontejnerů, pecí atd. Vyžaduje vysoce výkonné nátěrové systémy s vynikající ochranou proti korozi a odolnost proti teplu, UV záření, povětrnostním vlivům a nejvyšší chemickou a mechanickou odolnost. Kromě těchto funkčních vlastností hraje roli také konečný vzhled, stupeň zbarvení a lesku, který je pro výrobce rovněž důležitý. V závislosti na použití je nejdůležitější vybrat správný nátěrový systém. Správná volba nátěrového systému v kombinaci s kvalitní přípravou povrchu a aplikací může zaručit dlouhou životnost vašeho výrobku nebo předmětu.

Nabízíme vám celokovové povrchové úpravy z HELIOS Group. Naše nejrůznější značky pokryjí poptávky z různých průmyslových odvětví a trhů. Jejich funkční vlastnosti a různé aplikace se neustále vyvíjejí: Výrobky z ekologického prostředí, stejně jako nátěry s vysokým nebo pevným obsahem, jsou součástí našeho sortimentu. Naše „míchací“ systémy také nabízejí rychlou realizaci požadavků zákazníka na konkrétní kvalitu barvy, barevný odstín a množství.

Náš sortiment nátěrů pro kovoprůmysl

Obecné průmyslové nátěry
Ochranné nátěry Systémy odolné vysokým teplotám Elektroizolační lak Povlakování svitků Užitková doprava Nátěry pro kolejová vozidla Nátěry pro ACE Nátěry pro originální automobilové díly (OEM)
 

Naše značky v oblasti nátěrů pro kovoprůmysl:

Kontakt

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám:
Průmyslové nátěry Helios
radek.sisak@rembrandtin.cz
Průmyslové nátěry Rembrandtin
iveta.spurna@rembrandtin.cz