Nátěrové hmoty pro kovoprůmysl

Tento průmyslový sektor je rozmanitý a náročný. Konstrukce mostů, potrubí, stavební stroje, kontejnery, kotle atd. vyžadují vysoce účinné nátěrové systémy s vynikající ochranou proti korozi, tepelnou odolností, odolností vůči UV záření a povětrnostním vlivům a rovněž nejvyšší chemickou a mechanickou odolnost. Kromě těchto funkčních vlastností hraje pro výrobce důležitou roli rovněž konečný vzhled a stupeň zbarvení a lesku. V závislosti na použití je rozhodující správná volba nátěrového systému. Správná volba nátěrového systému spolu s kvalitní přípravou povrchu a aplikací může zaručit dlouhou životnost vašeho výrobku nebo objektu.

Nabízíme vám kompletní sortiment nátěrů skupiny HELIOS pro kovoprůmysl. Jednotlivé značky splňují požadavky různých průmyslových odvětví a trhů. Funkční vlastnosti těchto výrobků a možnosti různých aplikací se neustále vyvíjejí: Součástí našeho sortimentu jsou vodou ředitelné výrobky šetrné k životnímu prostředí, jakož i vysokosušinové a ultra vysokosušinové nátěrové hmoty. Naše míchací systémy také umožňují rychlou realizaci požadavků zákazníka na konkrétní kvalitu barvy, barevný odstín a množství.

Náš sortiment nátěrů pro kovoprůmysl

Obecné průmyslové nátěry
Ochranné nátěry Systémy odolné vysokým teplotám Elektroizolační lak Povlakování svitků Užitková doprava Nátěry pro kolejová vozidla Nátěry pro ACE Nátěry pro originální automobilové díly (OEM)
 

Naše značky v oblasti nátěrů pro kovoprůmysl:

Kontakt

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám:
Průmyslové nátěry Helios
radek.sisak@rembrandtin.cz
Průmyslové nátěry Rembrandtin
iveta.spurna@rembrandtin.cz