Nátěry pro ACE – zemědělská a stavební zařízení a zařízení pro zemní práce

Společnost Helios Group nabízí komplexní nátěrová řešení pro odvětví ACE, která jsou založená na inovativních a špičkových technologiích, jakož i na osvědčených výrobcích, jež splňují nejvyšší požadavky segmentu, pokud jde o estetiku, antikorozní vlastnosti, odolnost vůči povětrnostním vlivům, chemickou a mechanickou odolnost.

Výrobci jeřábů, buldozerů, nakladačů a vysokozdvižných vozíků vyžadují pevné a trvanlivé antikorozní ochranné nátěry, které ochrání tato vozidla proti nečistotám, soli, vodě a tření. Naše řešení pro segment ACE jsou testována na maximální extrémní podmínky a nabízejí účinnou a trvanlivou ochranu.

V rámci sortimentu nátěrů na bázi vody a nátěrů na bázi rozpouštědel s vysokým obsahem pevných látek je třeba zmínit zejména jednovrstvé polyuretanové nátěry s vysokým obsahem pevných látek (přímo na kov), které splňují nejvyšší nároky stanovené globálními výrobci zařízení ACE.

Portfolio segmentů je dále rozšířeno o práškové nátěry Helios Group a nabídku E-coat; k dispozici jsou i starší materiály.

 

Řešení nátěrů ACE přizpůsobená na míru pro naše zákazníky

Přímé propojení a spolupráce mezi výzkumem a vývojem, prodejem a silnými technickými servisními týmy vychází vstříc různým požadavkům našich zákazníků. Chcete-li získat přizpůsobená řešení, která zahrnují technologie dostupné v rámci společnosti Helios Group a integraci různých výrobních procesů do jednoho koncového produktu, kontaktujte naše obchodní zástupce.

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: bronislava.hajkova@rembrandtin.cz