Nátěry pro originální automobilové díly (OEM)

HELIOS nabízí nátěrové hmoty a řešení pro výrobce originálních automobilových dílů a širokou škálu produktů pro segment oprav. Automobilové nátěry vyrábíme již více než 30 let. Díky našim bohatým zkušenostem a znalostem je skupina HELIOS spolehlivým partnerem při výrobě základních emailových nátěrů, základních nátěrů, transparentních laků a barev pro díly s plastovým povlakem.

Skupina vyvinula technologie, kontrolu kvality, moderní technické vybavení a podporu, které odpovídají výrobě s nejvyššími standardy. Prosazujeme inovace a technologie pro podporu našeho systému nátěrů v každém kroku výrobního procesu.

V ostatních segmentech (nátěry na opravu automobilů a nátěry pro kovoprůmysl) sledujeme vývojové trendy a obohacujeme obchodní program o nové produkty. Proto rovněž vyvíjíme receptury pro nové barevné odstíny barev pro automobily, čímž nezávisle konkurujeme ostatním výrobcům.

HELIOS je držitelem certifikátu ISO 9001, ISO/TS 16949 a ISO 14001.

 

NA ZÁKLADĚ VAŠICH POŽADAVKŮ VÁM POSKYTNEME NABÍDKU:

Kontaktujte nás a vyžádejte si podrobné informace o nátěrových řešeních pro OEM. Rádi vám předložíme nabídku na základě vašich požadavků.

Naše značky v oblasti nátěrů pro OEM: