Nátěry pro originální automobilové díly (OEM)

Společnost Helios nabízí nátěry a řešení pro výrobce originálních automobilových dílů a širokou škálu produktů pro segment oprav. Automobilové nátěry vyrábíme již více než 30 let. Díky této bohaté zkušenosti a znalostem je společnost Helios Group spolehlivým partnerem při výrobě základních emailových nátěrů, základních nátěrů, čirých laků a barev pro díly s plastovým povlakem.

Skupina vyvinula technologii, kontrolu kvality, moderní technické vybavení a podporu, která odpovídá výrobě nejvyšších standardů. Zavazujeme se k inovacím a technologiím, abychom podporovali náš systém nátěrů v každém kroku výrobního procesu.

V ostatních segmentech (nátěry na opravu automobilů a nátěry pro kovoprůmysl) sledujeme vývojové trendy a obohacujeme obchodní program o nové produkty. Vzhledem k tomu také vyvíjíme formulace pro nové barevné odstíny barev pro automobily, čímž nezávisle soupeříme s dalšími výrobci.

Společnost Helios je certifikována podle norem ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001.

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: bronislava.hajkova@rembrandtin.cz