Nátěry pro železnice

Nátěry pro železnice budoucnosti

Společnosti Helios a Rembrandtin spojily své získané schopnosti v oblasti nátěrů pro železnice pod značkou RAILTEC. Naše nátěry pro železnice určují směr pro snadné nanášení, atraktivní design a trvalou ochranu proti korozi. S přípravky RAILTEC pokrýváme všechny požadavky v oblasti nátěrů pro železnice a nabízíme širokou škálu různých typů nátěrů: na bázi rozpouštědel, na vodní bázi, jednosložkové systémy, dvousložkové systémy a tmely.

Všechny naše produkty zaručují nejjednodušší zpracování. Jsou extrémně šetrné k životnímu prostředí, splňují požadavky s ohledem na obsah VOC, snadno se opravují a rychle schnou. Chrání vlaky před korozí, změnami barevného odstínu, graffiti a dalším poškozením – a to trvale. Ekonomická efektivita je zaručena.

Na inovace, vzhled a design klademe velký důraz. Dekorativní efekty jsou důležitější než kdy jindy, zejména ve veřejné dopravě. Naše nátěry umožňují různé provedení: kovové a efektivní nátěry jsou univerzální a je možné je použít na nejrůznějších površích.

Společnost Helios nabízí devět různých nátěrových systémů pro železnice, které jsou na bázi rozpouštědel.

Produktové portfolio společnosti Rembrandtin zahrnuje nátěry na vodní bázi, nátěry na bázi rozpouštědel a tmely:

Nátěry společností Helios a Rembrandtin určené pro železnice byly vyvinuty, vybrány a přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly potřebám našich zákazníků, což je potvrzeno našimi nesčetnými  certifikáty a referencemi. Jsou schváleny Výzkumným železničním ústavem JSC (VNIIZHT) a jsou vypracované podle norem GOST.

S hrdostí poskytujeme služby našim zákazníkům, výrobcům v mezinárodním železničním průmyslu ve více než 40 zemích po celém světě – od železnice MAGLEV v Šanghaji po nejnovější vozový park Švýcarské federální železnice SBB.

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: bronislava.hajkova@rembrandtin.cz
 

Schválení

Schválení ke stažení v PDF zde