Řešení nátěrů pro kolejová vozidla

Nátěry pro železnice budoucnosti

Mezinárodní uznání

Výrobci kolejových vozidel a provozovatelé železniční dopravy ve více než 40 zemích po celém světě se spoléhají na nátěry Rembrandtin. Nátěry jsou testovány v praxi a schválila je řada známých železničních společností v různých zemích.

Naše produktové portfolio zahrnuje vodou ředitelné a rozpouštědlové systémy:

  • Základní nátěry
  • Vrchní nátěry
  • Transparentní nátěry
  • Plniva
  • Tmely

K dispozici je celá řada možností vzhledu. Na nejrůznější povrchy lze aplikovat metalické nátěry a nátěry s dekorativními efekty. Naše metalické nátěry a nátěry s dekorativními efekty jsou k dispozici jako základní nebo transparentní nátěrové systémy.

Všechny naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, vyhovují požadavkům předpisů týkajících se VOC, nátěry se snadno obnovují a rychle schnou. Trvale chrání vlaky před korozí, změnami barevného odstínu, graffiti a jinými poškozeními. Nákladová efektivita je zaručena.

 

CERTIFIKACE PROTIPOŽÁRNÍ OCHRANY
Naše norma i naše specifické systémy splňují požadavky na požární vlastnosti materiálů a součástí drážních vozidel podle normy DIN EN45545.

NA ZÁKLADĚ VAŠICH POŽADAVKŮ VÁM POSKYTNEME NABÍDKU:
Kontaktujte nás a vyžádejte si podrobné informace o nátěrových systémech pro kolejová vozidla. Rádi vám předložíme nabídku na základě vašich požadavků.

Naše značky v oblasti nátěrů pro kolejová vozidla: