Ochranné nátěrové hmoty

Ocelové budovy a konstrukce se mohou vážně poškodit působením různých klimatických vlivů a vlivů okolního prostředí. Ať již se jedná o stožáry elektrického vedení, mosty, ocelové konstrukce nebo průmyslová zařízení – naše ochranné nátěrové systémy odolávají nejvyšší zátěži způsobované chemikáliemi, kolísáním teploty a vlivem prostředí. V závislosti na aplikaci si můžete vybrat z nátěrových systémů na bázi vody, rozpouštědel a systémů s nízkým obsahem rozpouštědel. Naše intumescentní protipožární systémy jsou určeny k ochraně systémů stavebních konstrukcí proti zhroucení staveb v případě požáru.

Všechna produktová řešení Rembrandtin a HELIOS převyšují mezinárodní standardy. Jedná se o spolehlivé, vysoce účinné nátěrové hmoty plně přizpůsobené specifickým potřebám náročného průmyslového prostředí. Jsou navrženy tak, aby vydržely různé stupně zátěže a aby na celém světě zajišťovaly bezpečnost v oblasti dodávek energií, dopravy, ve stavebnictví a v mnoha dalších průmyslových odvětvích:

  • Silniční a železniční infrastruktura: mosty, viadukty, zábradlí, vertikální značky, drenážní trubky
  • Přístavy: jeřáby, pilíře, potrubí, sila, nádrže, pomocná zařízení
  • Ropný průmysl: plošiny a čerpadla, sklady, nádrže a potrubí
  • Stavebnictví: ocelové konstrukce
  • Energetický průmysl: vodní, tepelné a jaderné elektrárny, elektrické sítě

 
 

 


NA ZÁKLADĚ VAŠICH POŽADAVKŮ VÁM POSKYTNEME NABÍDKU
Kontaktujte nás a získejte další informace o sortimentu našich značek. Společně najdeme optimální nátěrový systém dle vašich požadavků.
 
NOVINKA! Najděte si na svém chytrém telefonu optimální systém ochranných nátěrů!

Prostřednictvím REMBRANDTIN PROTECTIVE – aplikace pro výběr systému společnosti Rembrandtin na ochranu proti korozi – můžete kdykoli snadno a rychle sestavit ten správný nátěrový systém pro vás. Kalkulátor hodnoty VOC / spotřeby je praktickým doplňkem aplikace Rembrandtin Protective, která je k dispozici pro platformy iOS a Android.

Můžete také využít našich prodejních míst Rembrandtin

Kontakt

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám:
Ochranné nátěry
andrej.sazonov@rembrandtin.cz
iveta.spurna@rembrandtin.cz

Naše značky v oblasti ochranných nátěrů: