Povlakování svitků

Povlakování svitků představuje v současné době jeden z nejúčinnějších a nejsložitějších postupů pro povlakování kovových substrátů (ocelových nebo hliníkových). Jedná se o nepřetržitý, plně automatizovaný proces, kdy je chráněn celý povrch. Ocelové nebo hliníkové plechy jsou válcované do svitku a jsou připraveny k další výrobě. Tyto výrobky se používají hlavně pro stavební průmysl, stejně jako v oblasti spotřebičů, automobilů a dalších odvětví koncových uživatelů.

Společnost Helios vyrábí vysoce kvalitní nátěry pro aplikaci povlakování svitků. Naše portfolio výrobků zahrnuje širokou škálu různých typů základních nátěrů, vrchních nátěrů a podkladových nátěrů. Všechny výrobky jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly požadavky různých zákazníků a splňovaly nejvyšší nároky na mechanickou, chemickou a UV odolnost. Navíc jsou vhodné pro různé typy linek na povlakování svitků. To je možné díky vlastnímu výzkumu a vývoji a výrobě pryskyřic, které jsou surovinou pro výrobky na povlakování svitků.

Společnost Helios je členem prestižní evropské asociace ECCA, největší a nejvlivnější evropské asociace výrobců plechů, stejně jako uživatelů a výrobců nátěrů v tomto odvětví.

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: bronislava.hajkova@rembrandtin.cz