Povlakování svitků

Povlakování svitků představuje v současné době jeden z nejúčinnějších a nejsložitějších postupů pro povlakování kovových substrátů (ocelových nebo hliníkových). Jedná se o nepřetržitý, plně automatizovaný proces, kdy je chráněn celý povrch. Ocelové nebo hliníkové plechy jsou válcované do svitku a jsou připraveny k další výrobě. Tyto výrobky se používají hlavně ve stavebním průmyslu, při výrobě spotřebičů, automobilů a dalších odvětvích koncových uživatelů.

Portfolio výrobků skupiny HELIOS zahrnuje širokou škálu vysoce kvalitních materiálů pro povlakování svitků, a to různé druhy základních a vrchních povlaků. Všechny výrobky jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly požadavky různých zákazníků a aby splňovaly ty nejvyšší nároky na mechanickou a chemickou odolnost a odolnost vůči UV záření. Navíc jsou vhodné pro různé typy linek na povlakování svitků.

HELIOS je členem prestižní evropské asociace ECCA, největší a nejvlivnější evropské asociace výrobců plechů a také uživatelů a výrobců nátěrových hmot v tomto odvětví.

 

Další informace:

Kontaktujte nás a získejte řešení na míru, jehož součástí jsou technologie dostupné v rámci skupiny HELIOS, a integrujte různé výrobní procesy do jednoho koncového produktu.

Naše značky v oblasti povlakování svitků: