Rembrandtin s.r.o.

KANSAI HELIOS Czech Republic s.r.o.

Značka Rembrandtin je evropským lídrem pro průmyslové výrobky v oblasti povrchové ochrany.
Rembrandtin patří do skupiny European Helios Group. Od roku 2017 je skupina Helios členem jednoho z předních výrobců nátěrových hmot na světě – skupiny KANSAI PAINT GROUP.

S celosvětovou výrobní, distribuční a prodejní činností skupina poskytuje globální zákaznickou základnu. Skupina se skládá z moderně vybavených výrobních firem a vlastních prodejních kanceláří pro efektní a individuální místní servis.
Na českém trhu společnost Rembrandtin působí od roku 2009. V květnu 2016 proběhla vnitrostátní fúze dvou obchodních společností a to CHEDO, spol. s r .o. a Rembrandtin s.r.o., jejichž společným obchodním jménem je nadále právě Rembrandtin s.r.o. Spojením těchto dvou firem došlo k posílení pracovního týmu a i k lepším možnostem v rámci vývoje nových výrobků.

Společnost Rembrandtin zajišťuje dodávky nátěrových hmot ze svých skladů v České republice, ale i na Slovensku, do výrobních závodů svých partnerů, na místo provádění prací nebo do skladů svých distributorů. Díky vlastním míchacím zařízení je společnost schopna rychle reagovat na požadavky svých zákazníků a dodat požadované odstíny dle jednotlivých vzorkovnic nebo dle individuálních potřeb.

Kromě profesionálních produktů pro oblast průmyslu, společnost nabízí ve svém portfoliu dekorativní nátěrové hmoty značek HELIOS, COLOR a Belinka. Dále i kompletní nabídku produktů a doplňkových materiálů v rámci autoopravárenství a autolaků značek MOBIHEL, COLOMIX, RADEX, S.M.A.R.T a nově GRAVIHEL. Pro povrchovou úpravu dřeva společnost poskytuje svým zákazníkům širokou škálu profesionálních laků, emailů a mořidel. V neposlední řadě jsou součástí zákaznického portfolia i práškové barvy na kov značky COLOR, které vynikají vysokou kvalitou a jsou šetrné k životnímu prostředí.
Součástí nabídky kvalitních produktů je i kompletní servis, poradenství při výběru vhodného nátěrového systému, zpracování projektu a cenová kalkulace, kontrolní dohled, vypracování závěrečných protokolů, včetně zaškolení aplikačních pracovníků. Zaměstnanci společnosti Rembrandtin disponují kvalitním vzděláním a dlouholetou praxí v oboru, což umožňuje realizaci technicky i objemově náročných projektů.

 

 

Člen skupiny KANSAI PAINT Group

Společnost Rembrandtin je členem skupiny Helios Group a také jednoho z předních výrobců barev, laků a nátěrů na světě – skupiny KANSAI PAINT Group. Díky celosvětové výrobě, distribuci a prodejním aktivitám poskytujeme služby globální zákaznické základně. Spolehlivost, růst a věda jsou nejdůležitějšími hodnotami, které řídí naše každodenní podnikání a pomáhají nám vytvářet nové produkty a služby, které uspokojují potřeby našich zákazníků.

Nositel certifikátu jakosti Certificate of Quality Systém Management ČSN EN ISO 9001:2001

Společnost KANSAI HELIOS Czech Republic uzavřela smlouvu o sdruženém plnění se společností EKO-KOM, a.s., a je zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM pod klientským číslem EK-F00100042.