Člen skupiny KANSAI PAINT Group

Rembrandtin s.r.o.

Značka Rembrandtin je evropským lídrem v oblasti povrchové ochrany v průmyslu a díky síti obchodních zastoupení se významně prosazuje po celém světě.

Od 1. 5. 2016 se pod název Rembrandtin s.r.o sloučili 2 obchodní společnosti, a to firmy CHEDO, spol. sr.o. se společností Rembrandtin s.r.o. Tato změna obchodního jména podporuje vizi společnosti, a to konsolidaci v rámci skupiny KANSAI PAINT group. Spojením dvou společností došlo k posílení pracovního týmu a tím i k lepším možnostem v rámci vývoje nových výrobků.

Zajišťujeme dodávky nátěrových hmot ze svých skladů v ČR a na Slovensku do výrobních závodů svých partnerů nebo přímo na místo provádění prací. Díky vlastním míchacím zařízením jsme schopni rychle namíchat a dodat požadované odstíny dle jednotlivých vzorkovnic nebo dle požadavku. Kromě toho nabízíme kompletní portfolio dekorativních nátěrů značek Helios, Color a Belinka, jako i nabídku autolaků značek Mobihel, Colomix, Radex, S.M.A.R.T a Gravihel.

Poskytujeme komplexní servis, který zahrnuje poradenství při výběru vhodného nátěrového systému, zpracování projektu a kalkulace, dodávku a logistiku, kontrolní dohled a vypracování závěrečných protokolů, včetně zaškolení aplikačních pracovníků. Naši zaměstnanci disponují kvalitním vzděláním a dlouholetou praxí v oboru. Díky tomu jsme schopni realizovat technicky i objemově náročné zakázky.

Díky inovátorskému přístupu k výzkumu a vývoji disponujeme vždy nejmodernější výrobní technologií. Proto jsme schopni nabízet nejhospodárnější, a zároveň vysoce kvalitní řešení.

KANSAI PAINT Group

HELIOS-ZRACNI-2011

Společnost Rembrandtin je členem jednoho z předních výrobců barev a nátěrů na světě – the KANSAI PAINT group. Díky celosvětové výrobě, distribuci a prodejním aktivitám nabízíme široké možnosti spolupráce pro zákazníky. Spolehlivost, růst a věda jsou nejdůležitější hodnoty, které řídí naše každodenní projekty a pomáhají nám vytvářet nové produkty a služby dle požadavků zákazníků.

 

 

 

Nositel certifikátu jakosti Certificate of Quality Systém Management ČSN EN ISO 9001:2001

cert01

cert02

cert03

cert04

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám:  bronislava.hajkova@rembrandtin.cz