Práškové nátěrové hmoty

Práškové nátěrové hmoty vyráběné ve skupině HELIOS představují zcela nový pohled na funkční nátěry budoucnosti. Společnost Rembrandtin s.r.o. vám nabízí tři různé značky z portfolia skupiny HELIOS, které se vyznačují velkými přednostmi: díky nim bude váš produkt vypadat lépe a déle vydrží.

Navíc jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují organická rozpouštědla a prakticky nezpůsobují znečištění. Díky recyklaci odpadního prášku a snadné likvidaci odpadu pomáhají práškové nátěrové hmoty chránit životní prostředí. Práškové nátěrové hmoty proto představují dokonalé řešení pro každou průmyslovou aplikaci a jejich význam v řadě průmyslových odvětvích každým rokem výrazně roste.

Práškové nátěrové hmoty jsou součástí našeho komplexního programu nátěrových systémů a používají se v aplikacích vyžadujících horizontální lakování – například u stavebních strojů.

Naše výrobní závody v Evropě se vyznačují širokou škálou produktových řad, účinnými řešeními práškových nátěrů a schopností plnit požadavky na zakázku. Skupina HELIOS funguje na principu neustálého zlepšování procesů a investic do nových zařízení a technologií, což vytváří hodnotu pro naše zákazníky.

Skupina pracuje na princípe neustáleho zlepšovania procesov a investícií do nových zariadení a technológií, ktoré vytvárajú hodnotu pre našich zákazníkov
Pro více informací nás kontaktujte

Přejete-li si zvýšit funkčnost povrchů vašich produktů a dozvědět se více o našich práškových nátěrech, neváhejte nás kontaktovat.

 
Naše značky v oblasti práškových nátěrových hmot: