Práškové nátěry

Rostoucí nároky na průmyslové nátěry jsou naší každodenní výzvou, kterou úspěšně zvládáme díky našim řešením práškových nátěrů Helios Group. Naše systémy práškových nátěrů jsou výsledkem neustálých inovací, technických odborných znalostí a pokročilých technologií, které nám umožňují uspokojit všechny specifické požadavky trhu. Práškové nátěry jsou bez rozpouštědel, šetrné k životnímu prostředí a nákladově efektivní a představují rostoucí význam své role jako funkčních nátěrů budoucnosti.

Oblast použití

Společnost Helios Group vyrábí širokou škálu práškových nátěrů. Nabízíme čtyři typy: polyesterové práškové nátěry, epoxidové práškové nátěry, hybridní práškové nátěry a polyuretanové práškové nátěry. Mezi dekorativními a ochrannými práškovými nátěry pro vnitřní i venkovní použití nacházíme to správné řešení i technickou podporu pro potřeby trhu.

  • ACE: zemědělská technika, zahradní stroje, dopravní technika, zahradní technika atd.
  • Spotřebiče: ledničky, sporáky, trouby, ohřívače vody, další topná zařízení atd.
  • Architektura: okenní rámy, fasádní prvky, dopravní značky, světelné objekty, ploty atd.
  • Elektrické skříně: rozvaděče, jiné skříně
  • Nábytek: zahradní nábytek, kancelářský nábytek, kempinkový nábytek atd.
  • Keramika: hrnce, hrnky, vázy atd.
  • Automobilový průmysl: brzdy, pružiny

Vaše výhoda

Naši zákazníci si mohou vybrat z více než 750 různých barev RAL, které jsou okamžitě k dispozici, nebo si mohou vyžádat řešení práškového nátěru vyrobeného na míru dle konkrétních specifikací a požadavků. Naše moderní laboratoře oddělení výzkumu a vývoje nám umožňují efektivně reagovat na specifické požadavky a naše práškové nátěry jsou schválené dle norem Qualicoat a GBS. Vyrábíme malé dávky i velké série.

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: katerina.killichova@rembrandtin.cz