Speciální produkty

Speciální produkty

NÁTĚROVÝ SYSTÉM S OBSAHEM ZINKOVÝCH LAMEL
REMBRANDTIN REMCOR – BUDOUCNOST V ZINKU REMCOR JE PERFEKTNĚ NALADĚNÝ SYSTÉM PRO VYSOCE ÚČINNOU ANTIKOROZNÍ OCHRANU A MÁ INDIVIDUÁLNĚ NASTAVITELNÉ VLASTNOSTI.

Nátěrový systém se zinkovými lamelami je metoda, jak bez proudu nanést katodickou ochrannou vrstvu. Následné vrchní nátěry stupňují účinnost celého systému.
REMCOR – NÁTĚROVÝ SYSTÉM S OBSAHEM ZINKOVÝCH LAMEL se skládá ze základní nátěrové hmoty (REMCOR BASE) a vrchního laku (REMCOR TOP). Dohromady tvoří optimálně nastavený systém s mulfunkčními vlastnostmi.

VLASTNOSTI NÁTĚROVÉHO SYSTÉMU S OBSAHEM ZINKOVÝCH LAMEL:
– vysoká katodická antikorozní ochrana
– definované tření a utahovací moment šroubového spoje
– dobrá přilnavost a otěruvz dornost
– vysoká chemická odolnost
– elektrická vodivost
– velmi tenká vrstva (8-12 µm)
– šetří finance

Ronde_2

 

REMCOR BASE: VYSOKÁ KATODICKÁ ANTIKOROZNÍ OCHRANA

Základní barvy REMCOR BASE silver a REMCOR BASE black tvoří díky obětované katodě (zinkové lamely) je zajištěna vysoká aktivní korozní odolnost. Přitom se jedná o vysoce účinný systém, schnoucí na vzduchu nebo s podporovaným sušením. Při aplikaci nevzniká vodíková křehkost. Základní nátěry je možné nastavit individuálně na požadované parametry tření pomocí integrovaných maziv.

REMCOR TOP: INDIVIDUÁLNÍ NASTAVENÍ

REMCOR TOP je organický vrchní lak, určený speciálně na REMCOR BASE základní lak. Tento lak je vhodný také nepřekonatelný jako vrchní lak pro duplex-systémy na galvanické povrchy (jako je zinek a jeho slitiny). Díky své individální nastavitelnosti doplňuje a zvyšuje korozní odolnost základního nátěru a definuje mechanické vlastnosti celého systému. V kombinaci s REMCOR BASE black docílíme např. krycího trvale černého nátěru pro automobilový průmysl.

 

Ke stažení:

Produktový list Rem_Aqua_LAC_DS_Glimmer_CZ+E.pdf
Produktový list Rem_Corroblock_CZ+E.pdf
Produktový list Rem_RA_66_[22-10-2008].pdf
Produktový list REM_RA_73_CZ+E.pdf
Produktový list Remoplast_PH_EP_Primer_[08-03-2011].pdf
Produktový list Remoplast_STWB_CZ+E.pdf

 

Galerie - speciální produkty

 

Pro více informací nás kontaktujte
info@rembrandtin.cz
+420 533 432 321