Tepelně odolné laky

Tepelně odolné laky

Již řadu let sází významní světoví výrobci produktů s nárokem na teplotní odolnost na barevné inovace z dílny Rembrandtin. Řada výrobků THERMODUR nabízí perfektní řešení v optimální kvalitě pro každou problematickou oblast.

Kromě svých specifických vlastností mají barvy THERMODUR jedno společné: otevírají nečekané možnosti tvorby produktu. Zkušení experti v laboratořích Rembrandtin vytváří již dnes základ pro inovace zítřka.


 

THERMODUR 600 STAN
THERMODUR 600 STAN je ideální nátěrová hmota pro všechny krby, krbové vložky a systémy pro odvod spalin. K jeho zvláštnostem patří velmi dobrá stabilita odstínu – i při vyšších teplotách – a vynikající přilnavost na netryskaných podkladech.
THERMODUR je trvale odolný až do 600 °C a je možné ho aplikovat jak vysokotlakým zařízením, tak HLVP nebo elektrostaticky. Velký výběr odstínů umožňuje vytvářet nápaditý design.

 

Ke stažení:
Produktový list Thermodur_600_STAN_CZ_EN.pdf

THERMODUR 600 ASS
Při prvním zahřátí krbu nad 200 °C obvykle začíná proces oxidace a karbonizace. Přitom se organické části laku (silikonová pryskyřice) přeměňují na anorganickou matici. Při tomto procesu se vytváří viditelný kouř. Ale ne s THERMODUR 600 ASS! U tohoto produktu se Rembrandtin zaměřil především na omezení kouřivosti při prvním zahoření. Díky speciálnímu zasíťování dosahuje lak ji při pokojové teplotě mechanickou odolnost a tak nevytváří kouř. THERMODUR 600 ASS je k dostání v mnoha zářivých odstínech a je optimální pro krby a krbové vložky nebo komíny.

 

Ke stažení:
Produktový list Thermodur_600_ASS_CZ_EN.pdf

THERMODUR 600 PURE
Požadavky na ochranu životního prostředí (nařízení VOC) jsou ve zpracovatelském průmyslu neustále přísnější. Výrobci proto neustále hledají alternativy k rozpouštědlovým nátěrovým hmotám. Jednou takovou alternativou je nový THERMODUR 600 PURE. Tento lak je dalším vývojovým stupněm THERMODUR 600 ASS a spojuje přednosti obou produktů. THERMODUR 600 PURE má stejné vynikající vlastnosti: nekouřivost při prvním zahoření a žáruvzdornost. Používáním této nátěrové hmoty pro krby splňují výrobci veškeré požadavky životního prostředí, aniž by museli sáhnout po kompromisním řešení kvality.

 

THERMODUR 250
Jednovrstvá silikonová dekorativní nátěrová hmota vytvrzující při vysoké teplotě rozzáří Vaše topná zařízení, toastry atd v trendy odstínech. THERMODUR 250 se nanáší stříkáním nebo HVLP a je odolná do 250 °C. Tím otevírá tento lak mnohostranné možnosti: vedle mnoha RAL odstínů dodáváme také lesklé nebo matné varianty dle individuálního přání zákazníka. Magické barvy umožňují výrobcům velkolepé inovace výrobků – protože barva také prodává.

 
 

Ke stažení:
Produktový list Thermodur_250_SQ_CZ_E.pdf

THERMODUR KOCHPLATTENLACK
Jednovrstvý silikonový žáruvzdorný lak speciálně vyvinutý pro výrobu varných ploten a vyznačuje se vysokou oděruodolností. Thermodur Kochplattenlack je teplotně trvale zatížitelný do 600°C. V programu jsou také signalizační barvy na červené body uprostřed, které se nejrychleji zahřívají. Protože vyvíjíme pro Vás řešení, která dělají život pestřejší, ale také snazší.

 

Ke stažení:
Produktový list Thermodur_600_AQUA_CZ_E_2014.pdf

 

 

Galerie - tepelně odolné laky

 

Pro více informací nás kontaktujte
info@rembrandtin.cz
+420 533 432 321