Sdílej svůj projekt

SDÍLEJ A UKAŽ!

Chceme Vám dát příležitost podělit se o své okamžiky úspěchu a stát se součástí komunity Helios Refinish. Zdokumentujte celý úspěšný proces a zašlete jej prodejnímu zástupci společnosti Helios Refinish. Zviditelněte se pomocí našich online platforem a spojte se se skupinou stejně smýšlejících lidí – ať všichni vidí, na čem pracujete.

KOHO SE VÝZVA TÝKA?
Každý, kdo sdílí stejnou vášeň pro automobily. Každý, kdo žije a dýchá pro dokonalý výsledek.

CO MUSÍTE UDĚLAT?
Abychom mohli vyprávět celý příběh a poskytnout Vám správnou prezentaci na našich online platformách, potřebujeme krátký popis Vašeho projektu:
• Několik fotografií (před, během a po renovaci)
• Název automobilu, model a rok výroby
• Jaké produkty jste použili
• Název Vaší společnosti / autorizovaného servisu
• Odkaz na Váš web nebo sociální média

JAKÁ JE PRO VÁS VÝHODA?
Stanete se viditelnějšími v podobně smýšlející a rostoucí komunitě

A NEZAPOMNĚLI JSME ANI NA CENY!
A co víc, všechny publikované projekty dostanou šanci vyhrát stříkací pistoli Anest Iwata WS-400 spraying gun (5 výherců), zbrusu novou lehkou bundu Refinish (10 výherců) nebo tričko (20 výherců), vše z kolekce 2020.

ŘEKNĚTE NÁM O SVÉM PROJEKTU ať už o malém, nebo velkém – doufáme, že uvidíme Vaši práci. A nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích a zjistit, co mezitím dělají ostatní. Zjistěte více o konceptu Refinish a výhodách na naší webové stránce nebo u obchodních zástupců Helios Refinish.


Přečtěte si podmínky na naší webové stránce Helios Refinish. Pokud se chcete dozvědět více informací, vždy se obraťte na svého obchodního zástupce.
Prosím, přečtěte si naše podmínky zde.
Zasláním materiálů (fotografií, textů) do HELIOS TBLUS d. o. o. se zaručujete, že máte veškerá potřebná autorská práva a další relevantní právní základy a povolení dle právních předpisů EU pro poskytnutí oprávnění společnosti HELIOS TBLUS d. o. o. využívat a přizpůsobit si obsah, který jste poskytli natrvalo a bez geografických omezení na svých online kanálech a sociálních sítích (stránka Helios Refinish Facebook, web Helios Refinish) a činíte tak bez nároku na finanční odměnu případně náhradu nákladu nebo jiných podmínek. Berete také na vědomí, že společnost HELIOS TBLUS d. o. o. není zodpovědná za obsah, který jste poskytli a souhlasíte s tím, že se společnost HELIOS TBLUS d. o. o. v takovém případě vzdá veškerých právoplatných nároků.

Podmínky soutěže a další informace naleznete níže, případně u Vašeho obchodního zástupce.

Leták Dobré rády Pravidla soutěže